Telefono mugikorra
+ 86-13273665388
Deitu iezaguzu
+ 86-319 + 5326929
Posta elektronikoa
info@milestonea.com

China Factory kalitate handiko olio iragazkia 4283859 HITACHIrako

Deskribapen laburra:

Altuera: 205 mm
Kanpoko diametroa: 118 mm
Barruko diametroa: 98mm
Hariaren tamaina (hazbetekoa): 1 1 / 2-12 UNF
Jatorria: Hebei, Txina
Marka izena: MST
Materiala: burdina + iragazki papera, papera eta metala
Kalitatea: kalitate handikoa
Entrega epea: 7-15 egun
Paketearen xehetasunak: 1. Neurrira egindako 2. Neutroak 3.MST ontziak
Bermea: 5000-10000 kilometro
HS kodea: 8421230000


Produktuaren xehetasuna

Produktuen etiketak

Erreferentzia gurutzatua

AGCO 30-3436861
IH KASUA 1 240 892 H 1
IH KASUA 289180A1
IH KASUA A77537
ORDUA 3I-1242
CUMMINS 3014654
CUMMINS 3313281
DAEWOO 65-05510-5007
ERF C3014654
GAZTE KAMIOIAK Y03414806
GROVE 9414100141
HINO 15607-1380
HINO 15607-1381
HINO 15607-1381A
HINO 15607-1430
HINO 15607-1431
HINO 15607-1432
HINO 15607-1740
HINO 156071810
HITACHI 156071431
HITACHI 4128800
HITACHI 4175914
HITACHI 4178801
HITACHI 4206079
HITACHI 42060791
HITACHI 4206089
HITACHI 42060891
HITACHI 4283859
HITACHI 42838591
HITACHI 4429726
HITACHI 4448734
HITACHI 4450659
HITACHI L4206079
ISUZU 1-13240-046-1
ISUZU 1132400620
ISUZU 1132400622
ISUZU 1-13240-075-0
ISUZU 1-13240-157-0
ISUZU 1-13240-157-1
ISUZU 1878116380
ISUZU 2906548400
ISUZU 2945611120
ISUZU 8943910492
ISUZU 897371370
JCB 082/022222
JCB 32/925953
KOMATSU CU331-3281
KOMATSU CULF734
MASSEY FERGUSON 1076750M1
ONAN 122-0756
AIRE ERREFINATZAILEA PL-734
AMC iragazkia IO-3312
ASAS SP 523
ASAS SP 557
BALDWIN B205
BALDWIN B7004
BALDWIN B7005
BALDWIN B7108
BOMAG 31701054
BOSCH 0 986 AF0 102
LAGUNTZAILEAK AZL 456
CROSLAND FILTERS 2026
DONALDSON P551381
FIATALLIS 75208314
FILTER FILTER ZP 3173
FILTER FILTER ZP 41
FILTER FILTER ZP 50
FILTER FILTER ZP 50
FILMAR SO8207
FILMAR SO8372
FLEETGUARD LF3470
FLEETGUARD LF3478
FLEETGUARD LF734
FRAM PH3757
HENGST FILTER H216W
INGERSOLL-RAND 51355337
INGERSOLL-RAND 9209 2212
INGERSOLL-RAND 9209 22123
KAWASAKI YZ1132400621
LUBERFINER LFP 734
LUBERFINER LFP734-1
MAHLE FILTER OC 319
GAIZKA Z603
PUROLATZAILEA L 40313
SAKURA Automozioa C-1305
SCT Alemania SM 821
SPERRY HOLLAND BERRIA 84475549
IRAGAZI ZIURTA SFO 1431
TRP 1535304
TRP 1535305
VALMET 0199 2235
VALMET 0440 5099
WIX IRAGAZKIAK 51649
WOODGATE WGL 734
ZETTELMEYER 22871489

oil (1)

Gure Zerbitzua

1. Ordezko piezak OEM kalitatearekin .r
2. Laginaren ordena.
3. 24 ordutan erantzungo dizugu zure kontsultarako.
4. bidali ondoren, bi egunetik behin produktuen jarraipena egingo dizugu, produktuak lortu arte. Lortu zenuenean
ondasunak, probatu eta eman iezadazu iritzia. Arazoaren inguruko zalantzarik baduzu, jarri gurekin harremanetan, eskainiko dizugu
zuretzat irtenbidea.
oil (2)


  • Aurreko:
  • Hurrengoa:

  • Idatzi hemen zure mezua eta bidali iezaguzu