Telefono mugikorra
+ 86-13273665388
Deitu iezaguzu
+ 86-319 + 5326929
Posta elektronikoa
info@milestonea.com

Eraikuntzarako makineriaren motorren piezak Olio iragazkia Mann for W962

Deskribapen laburra:

Altuera: 210 mm
Kanpoko diametroa: 93,2 mm
Barne diametroa1 : 62 mm
Barne diametroa2 : 72 mm
Pisua: 0,82 KG
Hariaren tamaina (hazbetea): 1 "-12UNF-2B
Jatorria: Hebei, Txina
Marka izena: MST
Materiala: burdina + iragazki papera, papera eta metala
Kalitatea: kalitate handikoa
Entrega epea: 7-15 egun
Paketearen xehetasunak: 1. Neurrira egindako 2. Neutroak 3.MST ontziak
Bermea: 5000-10000 kilometro
Jatorria: Hebei, Txina
HS kodea: 8421230000


Produktuaren xehetasuna

Produktuen etiketak

Erreferentzia gurutzatua

ALFA ROMEO 1.1676E + 11
ALFA ROMEO 1.1676E + 11
ALFA ROMEO 1.1676E + 11
ANDORIA 2.53.056
BERGMEISTER 3218794
BOMAG 05711733
BOMAG 5821330
BOMAG 96008575
IH KASUA 1 133 495 R 1
IH KASUA 1 240 619 H 1
IH KASUA 1931128
IH KASUA 1967094C1
IH KASUA 218100A1
IH KASUA 47135707
IH KASUA 504073234
IH KASUA 84214564
IH KASUA 87803194
IH KASUA 98439682
IH KASUA J-843760
IH KASUA J-843760RP
IH KASUA J-931062
ORDUA 5S-0481
CITROEN 1906 61
CLAAS 00 0325 719 0
CLAAS 00 0761 410 0
CLAAS 00 259 906,90
CLAAS 0323 008 0
DAF 112243
DAF 112243
DAF 1177 CBU
DAIHATSU 49329-00000
DEUTZ-FAHR 0,009,4687,0
FIAT 1310071080
FIAT 1317643080
FIAT 1902138
FIAT 1930010
FIAT 46773577
FIAT 47135706
FIAT 4764725
FIAT 4795601
FIAT 4813127
FIAT 4814454
FIAT 5951661
FIAT 5962400
FIAT 5981936
FIAT 60507208
FIAT 60507209
FIAT 60732867
FIAT 71736113
FIAT 71736116
FIAT 71736119
FIAT 74035556
FIAT 74434895
FIAT 79075882
FIAT 82406319
FIAT 9936891
FIAT 9944921
FIAT 9950443
FIATALLIS 1930010
FIATALLIS 5951661
FORD 1145 7434058
FORD 1145 7434105
FORD 5010 462
FORD 5012 582
FORD 5020 403
FORD 6135 130
FORD 8784 0509
FORD F 0 NN 9176
BA FORD T81D C9150
BA DUSArentzat A810X-9150-CA
GAZ 2.53.056
GAZ 25305611
MOTOR OROKORRAK 93156288
MOTOR OROKORRAK 93183042
HAKO 82-049
HAKO 820490
HAMM 1302191
HITACHI L01930010
HISTERRA 1306331
HISTERRA 865571
H_RLIMANN 0,009,4687,0
INGERSOLL-RAND 85448462
INGERSOLL-RAND 89298541
IVECO 190 2138
IVECO 193 0010
IVECO 476 4725
IVECO 479 2138
IVECO 500038744
IVECO 993 6891
IVECO 993 8405
IVECO 995 0451
JCB 32/912001
JCB 32 / 912001A
KOMATSU 1240619-H2
KOMATSU 203-01-K1280
KOMATSU 504073234
KOMATSU EA504073234
KRAMER 100 000 0381
LAMBORGHINI 0.0094.687.0
LINDE 000 983 1625
LINDE 000 983 1647
LINDE 06 812 7177
LOMBARDINI 177.2175.143
MASSEY FERGUSON 3638291M
MASSEY FERGUSON 3638291M1
MASSEY FERGUSON 3638510M1
MC CORMICK 218100A1
MC CORMICK 705137A1
MELROE 5411656301
OPEL 813041
OPEL 813565
OPEL 90016800
PERKINS 26 560 608
PERKINS 26 561 118
PEUGEOT 1906 60
PIAGGIO MOTOAK 247444
PIAGGIO MOTOAK 264907
PIAGGIO MOTOAK 493290
RENAULT 77 00 668 711
RENAULT 77 00 700 092
RENAULT 77 01 030 195
RENAULT 77 01 030 546
 RENAULT 77 01 668 711
 RENAULT KAMIOIAK 50 01 829 282
 RENAULT KAMIOIAK 50 01 846 099
 RENAULT KAMIOIAK 50 01 850 947
 RENAULT KAMIOIAK 74 85 129 890
 RENAULT KAMIOIAK 77 00 700 092
 RENAULT KAMIOIAK 77 01 030 546
 ROVER ADU9779
 ROVER ADU9779EVA
 ROVER 2147 L AEK
 ROVER 2147 L AEU
 BERA 0,009,4687,0
 SISU 8366 40251
 SISU 8366 40251V
 SISU 8366 62575
 SPERRY HOLLAND BERRIA 1.615E + 11
 SPERRY HOLLAND BERRIA 1930010
 SPERRY HOLLAND BERRIA 2830348
 SPERRY HOLLAND BERRIA 47135706
 SPERRY HOLLAND BERRIA 504073234
 SPERRY HOLLAND BERRIA 81866615
 SPERRY HOLLAND BERRIA 84271537
 SPERRY HOLLAND BERRIA 87800220
 SPERRY HOLLAND BERRIA 98439682
 STEYR 1.615E + 11
 STEYR 98439682
 TEREX 5 568 656 484
 TuRK FIAT 1930010
 VAG 000 446 5121
 VAG 068 127 177
 VAG 068 127 177 B
 VALMET 8366 40251
 VM 4 531 0071 A
 VOLVO 03976655-5
 VOLVO 1257200
 VOLVO 1257201
 VOLVO 1257201-2
 VOLVO 1326899
 VOLVO 234464-5
 VOLVO 3976655
 VOLVO 3976655-5
 VOLVO 829993

  • Aurreko:
  • Hurrengoa:

  • Idatzi hemen zure mezua eta bidali iezaguzu