Telefono mugikorra
+ 86-13273665388
Deitu iezaguzu
+ 86-319 + 5326929
Posta elektronikoa
info@milestonea.com

Kalitate handiko fluxu osoko olio iragazkia P559000 Donaldsonentzat

Deskribapen laburra:

Altuera: 300 mm
Kanpoko diametroa: 119 mm
Barruko diametroa: 102mm
Pisua: 1,513 KG
Hariaren neurria (hazbetea): M95 x 2,5
Jatorria: Hebei, Txina
Marka izena: MST
Materiala: burdina + iragazki papera, papera eta metala
Kalitatea: kalitate handikoa
Entrega epea: 7-15 egun
Paketearen xehetasunak: 1. Neurrira egindako 2. Neutroak 3.MST ontziak
Bermea: 5000-10000 kilometro
HS kodea: 8421230000


Produktuaren xehetasuna

Produktuen etiketak

Erreferentzia gurutzatua

IH KASUA 76612210
IH KASUA 84385571
IH KASUA 87408494
CUMMINS 2882674
CUMMINS 3101869
CUMMINS 3406809
CUMMINS 4906633
DOOSAN 47400034
DYNAPAC 945949
EUCLID E12979663
FIAT-HITACHI 76194865
GROVE 9414101645
INGERSOLL-RAND 23020407
INGERSOLL-RAND 54662028
KOBELCO 76612210
HISTERRA 1415822
KOMATSU 62165-45110
LIEBHERR 10332314
LINDE 3562229031
SISU 1216 400571
SPERRY HOLLAND BERRIA 76612210
SPERRY HOLLAND BERRIA 84385571
TEREX 15275439
TEREX 1550 1271
ALCO FILTER SP-1444
BALDWIN BD7154
BALDWIN BD7509
LAGUNTZAILEAK LSF 5190
DONALDSON P559000
DT 2.11133
DT ordezko piezak 2.11133
FILTER FILTER ZP 3151 MG
FLEETGUARD LF9001
FLEETGUARD LF9031
FLEETGUARD LF9080
FRAM PH8691
GUD IRAGAZKIAK Z 603
KNECHT OC 516
LUBERFINER LFP 9001
MAHLE FILTER OC 516
MAHLE JATORRIZKOA OC 516
MANN-FILTER WP 12 120
MANN-FILTER WP 12 120/1
PUROLATZAILEA L 65329
SCT Alemania SK 5804
SogefiPro FT5840
WIX IRAGAZKIAK 57746
WIX IRAGAZKIAK 57746XD

LJK (1)
Gure produktuen abantailak
(1) Airearen iragazkortasun ona eta errendimendu egonkorra ditu.
(2) Iragazki tolesgarri handia, iragazki tolesgarriagoa.
(3) Iragazki-elementuak azalera handia eta bizitza luzea du.
(4) Aire emari handiak eta erresistentzia txikiak motorra indartsuagoa bihurtzen dute.
LJK (2)


  • Aurreko:
  • Hurrengoa:

  • Idatzi hemen zure mezua eta bidali iezaguzu